Категорії
іракський курдистан близький схід подорожі

Іран звіти про поїздку

іран звіт про поїздку

На даний момент, Іран одна з самих цікавих країн для мандрівника. Вона кардинально відрізняється від решти країн, так як останні 30 років йшла своїм незалежним курсом.

Привітні, не зіпсовані люди, низькі ціни, розвинута транспортна система, роблять подорож по країні легкою і приємною.

Багато бекпекерів залишаються в Ірані довше, ніж попередньо планували, а дехто взагалі декілька раз продовжує візу, збільшуючи час перебування в країні до кількох місяців.

В цьому пості, я лише опублікую посилання на свої матеріали по Ірану, дам коротке пояснення, в яких випадках цей матеріал може бути вам корисний.

Не буду описувати тут туристичні чекпойнти, про них ви достатньо знайдете в інтернеті, та й з рештою, я на них не зосереджувався, це не була основна мета моєї подорожі. Тут буде лише практична інформація, та мої враження з роздумами.

як отримати візу Ірану

Як отримати візу Ірану. Досить складний та суперечливий технічний момент. Я досиить довго, прротягом кількох років слідкував за цим питанням, але повної ясності всеодно не отримав, ситуація міняється, причому відносно динамічно.

Іран транспорт

Транспорт в середині країни. Іран дуже велика і відносно не густонаселена країна, відстані між містами тут на порядок вищі ніж звичні нам європейські масштаби.

Іран їжа

Проживання, харчування, безпека та інші важливі дрібниці.

іран жінки

Іран для жінок. Суперечливе і цікаве для багатьох питання. На скільки життя жінки в Ірані відрізняється від загально прийнятого в нас стереотипу.

Іран Стів Джобс

Подвійні стандарти. Іран країна, де офіційно затверджений і реальний спосіб життя дещо один від одного відрізняються Дехто називає це лицемірством, але я не був би таким категоричним.

Іран курди

Про іранських Курдів. Курди – один з найцікавіших народів Близького Сходу, розділені між Сирією, Туреччиною, Вірменією, Іраном та Іраком, без власної країни, проте здебільшого їм вдається зберегти свою мову, культуру та національні особливості.

І на завершення трохи про Ісламську революцію в Ірані.

Приємного перегляду.

п.с. всі фот з Ірану зроблені на плівку.

Сподобався пост, підпишись на розсилку, поділись з друзями:

Facebook Comments