Категорії
фото та фототехніка

про песиків і котиків


Останнім часом бродячі тварини і шо з ними робити – актуальна тема. Вроді як дійшли згоди, шо меншим з зол буде стерилізація. Тим не менше, оперувати всіх бездомних песиків/котиків оперувати ніхто наразі не збирається, ібо дорого.

Стерилізація кота. Кіт ніразу не бездомний.

Гицлярня “ЛКП Лев”. Алгоритм роботи простий, після того, як собаку привозять, її тримають не то 2 тижні, не то както так, потім утилізують. Це офіційно. Насправді тримають як правило довше.

Якщо пощастить, волонтери заплатять за операцію. Собаку стерилізують і заберуть.

Ізолятор, чи то карантин. По приїзду собаку “поселяють” в одну з таких кліток на пару днів. В середині смердить аміаком. Думав, що то карболовий антисептик, виявилось сеча. Буває привозять сучку зі щенятами, щенята як правило не виживають.

Щеняті з попередньої картинки повезло. Його забрав хтось з волонтерів. Зараз йому зроблять операцію.

Галя. Живе з психічно не здоровою сестрою. Синдром Діогена – виявляється в тому, що вона тягне додому всякий хлам. Деколи приводить з собою собак. З часом їх назбиралося порядка 30-ти штук.

Сусідам то всьо не дуже подобається. Вони буває знущаються з собак, то стріляють, то ше шось таке.

Facebook Comments

10 коментарів “про песиків і котиків”

там ше десь збоку в клітці кіт сидів, чекав своєї черги на операцію, і мявкав. я спершу не помітив його, і подумав шо то той котрого ріжуть мявчить. потім лікар пояснив шо до чого.

Обговорення закрито.