Росія. Ростов

Росія. Ростов

Хай там що кажуть в новинах, Росія хороша країна. Тут повно добрих людей, які підвезуть/накормлять тебе, і яким реально пофіг бандерівець ти чи ше там шо. А ще Росія дуже різноманітна, в порівнянні з нею, Україна чи Білорусь вся однакова. Наприклад в центральній полосі дуже гарна природа, самі бєрьози і все таке, полів майже нема. Це мабуть залишки монголо-татарського іга, в монголів кагбе не прийнято обробляти землю.

Так сталося, що в Ростові був мінімальний напряг зі стопом, тож до Махачкали добиралися окремо. Їхали 2 дні.

Весь перший день мене віз мужик який займається авіа-хім-роботами, розприскує всяку хімію на поля з мотодельтаплана. Він розповів, що отримати дозвіл літати над північним кавказом не так уже й просто, тим більше що в Грузії в той час була заваруха. Якщо літати без дозволу, військові піднімають перехоплювачі. Збивати їх канєшно не збивають, а от нерви потріпати можуть. Якщо літак пролетить близько біля дельтаплана, той може втратити керування і впасти.

Військові добре знають про існування “авіаторів”, і знають що шкоди для гасударствєнай бєзапаснасті вони не створюють. Але шо зробиш, порядок є порядок. Коли на радарі з”являється якась фігня треба летіти на “перехват”. Льотчикам такий виліт зараховують за бойовий (правильно, мало лі шо там може літати, а вдруг чеченці бомбовоза побудували), тому всі довольні. Отакий от симбіоз.

Росія
Росія. Ростов
Дагестан 1
Дагестан 2. Міліція.
Дагестан 3. Work for food!

Азербайджан
Азербйджан гюзель! Частина 1.
Азербйджан гюзель? Частина 2.

Грузія
Welcome to Geоrgia
Антиросійська агітація

Вірменія
Частина 1
Частина 2
Частина 3. Нагорний Карабах

Паром
Паром Поті – Ілічівськ.

11 коментарів до “Росія. Ростов

 1. woliruk

  Це навіть не питання – Сибир, Байкал, Дальній Схід – це просто мрія.
  Просто значно затратніше виходить з точки зору як грошей, так і часу. За відпустку і не з’їздиш…

 2. alexey_ap

  “Наприклад в центральній полосі дуже гарна природа, самі бєрьози і все таке, полів майже нема. Це мабуть залишки монголо-татарського іга, в монголів кагбе не прийнято обробляти землю.”
  Посмеялся :)
  А Карпаты почему не лысые? :) Потому, то там есть село Татарив (Ив-Фр область, Надворнянский р-н)?

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.