Категорії
непал південна азія подорожі щоденник

Непальський тревелог. День 3. Катманду-Джірі

Непал Джірі

Проїхатись в автобусі для місцевих було хорошою ідеєю. Такс-ть ближче до народу. Колорит аж зашкалює. Постійно хтось заходить і виходить, в одному селі грузять на дах мішки, в сусідньому розгружають. Людей битком. У всіх сумки. Добре що не кури й кози, чув і таке було. Люди ходять по чужих сумках, в кращому випадку сидять на них. Цілком пристойна з вигляду сумка до кінця поїздки стає “як земленька свята”, добре що я запихнув рюкзак в багажне відділення.

Непал Транспорт

Ще толком не розсвіло, а народу вже зібралося.

Nepal-Travelog-01-27 Непал Транспорт Непал Транспорт

Мій автобус.

Непал Транспорт

Все по фен-шую!.

Крім водія було ще 2 “стюарти”, функції їх зводились в основному до того, щоб викрикувати назви з маршруту, коли автобус проїжджав повз чергву станцію.

Посеред якогось села, автобус раптово тормознув, біля нього різко зібрався натовп, щось кричали. Тут раптово в салон заскочила падшого вигляду женщіна. Водієві це не дуже сподобалось, і після тривалої перепалки її дружно винесли з автобусу за руки за ноги. Що там відбулось, і кчєму такіє циркі, я не поняв.

Nepal-Travelog-01-29

На зупинках заскакували торговці, і агресивно пропонували пасажирам свій крам.

Nepal-Travelog-01-33

Nepal-Travelog-01-28

Їжу в основному. Пасажири купували, їли і блювали, “стюарт” тільки встигав розносити по салону пакети. Дівчина що сиділа біля мене блювала через вікно.

Непал Транспорт

Лучі дабра!

Так і їхали. Наш вояж мав тривати 10-12 годин, справились слава Богу за 9.

Непал Джірі

Головна вулиця Джірі.

Непал Джірі

А то метрів за 20 від головної вулиці.

Непал Джірі

Багажне відділення не сильно спасло мій наплечник. Мало того, що на ньому зібралась вся пилюка Непалу, так ще й подерся чохол. Благо в селі де я ночував знайшовся швець. В будці прямо під гестом. Він прострочив дірки, і поставив латку з якоїсь штанини. Хотів здерти з мене 2 бакси, сторгувались на 50 центів, підозрюю переплатив раза в два. Але чохол буде жити.

Завтра на трек!

Слідкуємо за оновленнями “Непальського тревелогу”:
https://gryniuk.com/category/podorozhi/південна-азія/непал/

Facebook Comments