Категорії
близький схід подорожі сирія

Замок Саладіна Сирія

Замок Саладіна

Салах-ад-Дін (Саладін по арабськи) доволі неоднозначний персонаж, таяк в нас Степан Бандера. Частина людей вважає його героєм, частина ненавидить за то шо він вбив їх предків. Але шоби там не казали, замок по собі він залишив хороший.

Замок Саладіна

Я не розбираюся в фортифікації, але помоєму, замок який збудований майже на вертикальній скелі взяти штурмом було неможливо.

Замок Саладіна залишається неприступним і дотепер. Зараз його охороняє злий дядя білетер. Ми довели його до “бєлого калєнія”, але він всеодно не пропускав нас “по студентському”. (не повторюйте нашої помилки. не зліть білетерів. це погано)

В середині досить чисто, мало туристів, ніхто не заважає.

І краєвиди там такі шо огого.

По відвідинах замку ми сиділи в місцевій харчевні, їли кебаб, і думали куда їхати далі. Було 2 варіанта, або море, або гори. І мені, і Гєру було без різниці куди їхати, тому ми кинули монетку. Монетка сказала “В гори!”.

Застопили машину прямо біля нашої кафешки. Мужик який нас віз знав пару слів по англійськи, ми знали пару слів по арабськи, так і їхали. Тут раптом у водія задзвонив телефон. Цитую рінгтон: “Та-да-да-да-дам! Навсістокрапкаком! Бі-і-ільше яне дамся смутку в по-о-олон..” Я глянув на гєра, запитав чи він чув то саме шо я. Щоб переконатись що це не слухова галюцинація попросили водія ще раз включити рінгтон. І таки да, воно!!!

Водій не те що не був знайомий з творчістю Юлі Бодай, він не факт що добре знав де на карті Україна. Та що там водій, навіть в нас при словах “Юля Бодай”, більшість людей запитає “хто то така?”. Я навіть сам перше був подумав що то Ліля Ваврин, але потім знаючі люди підказали. Отак творчість відомої львівської співачки здобула міжнародне визнання. Будете її бачити, передайте що в Сирії є люди яким подобається її пісня. :)

Отак з разрушеним моском ми перебралися до чергової вантажівки. Їхали в кузові, тому не мали змоги перевірити які рінгтони були в тих водіїв. Хто знає може там був сам Вася Васильців.

Залишалося тільки фотографувати з кузова.

Отакот, як не готуйся до подорожі, всього не пердбачиш. Дорогою трапляються настільки несподівані речі, які не то шо не можа передбачити, а часом навіть не можна здогадатися про сам факт їх існування.

Більше фото тут picasaweb.google.com/grynjuk/Syria_2010#.

Інші пости про Сирію

1. Пальміра
2. Deir ez zor
3. Маалюля і православний бізнес
4. Замок Саладіна
5. Русафа
6. Апамея
7. Сирійські діти
8. Чай по арабськи
9. Damascus international airport
10. Пекарня
11. Фабрика мила
12. Сирія з точки зору автолюбителя
13. В перукарні
14. Прогулянка вечірнім Алеппо
15. Квартал ковалів в Алеппо
16. Raqqa & Jabar
17. Дамаск, базар і секс меншини
18. Маядін

Facebook Comments

31 коментар “Замок Саладіна Сирія”

гарно дуже) дякую, що ділишся тою красою з простими смертними))) які не можуть туди потрапити… поки що)

усміхнула історія з рингтоном)))

значить, якщо їхати кудись в екзотику, треба брати з собою диски регіональних знаменитостей. може можна буде виміняти на щось корисне.
Дякую, буду знати.

чо так песимістично. було би бажання. світ не такий недосяжний як здається ;)

можна взяти якихось календариків/відкриток чи шо там ше на сувеніри. А шось корисне якшо треба то задурно дадуть :)

Цікава розповідь, та й журнал в цілому, пізнавальний.
Цікаво чому мене вирішив зафрендити? Щось сподобалось в моєму журналі?

Обговорення закрито.